Találatok száma: 270

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Benkó Réka túlóra nélkül jutott fel a világbajnoki főtáblára
    2013-08-06 12:14:12
    Két vereséget is begyűjtött a csoportcsörték során a Gödöllői EAC kardozója, de így is ott van a legjobb 64 között
  2. Csak a brit Mézescsont fogott ki Gémesi Csanádon
    2013-08-05 10:31:08
    A Gödöllői EAC kardozója a 64-es főtáblán folytathatja a budapesti vívó világbajnokság egyéni versenyét
  3. Kaptur Éva az ország leggyorsabb hölgye
    2013-07-28 21:05:41
    A Gödöllői EAC sprintere négy aranyérmet nyert az atléták országos bajnokságán, ahol az egyetemi klub 11 medállal gazdagodott
  4. Helytálltak a Gödöllői EAC atlétái az európai ifjúsági elitben
    2013-07-18 18:49:13
    A magasugró Kovács Emma új egyéni csúccsal a 10. lett, a gerelyhajító Príma Balázst szűk két méter választotta el a dobogótól az olimpiai fesztiválon
  5. Szűk egy másodperccel maradtak le a vb-döntőről
    2013-07-13 12:38:15
    A Gödöllői EAC ifjúsági korú sprinterét, Répási Petrát is soraiban tudó magyar svédváltó a második legjobb európai stafétaként zárt Donyeckben
  6. Közbeszólt az ötödik gát
    2013-07-11 18:54:29
    Répási Petra, a Gödöllői EAC üdvössége technikai hiba miatt csúszott le a döntőről az ifjúsági atlétikai világbajnokságon
  7. Le a kalappal a gödöllői serdülőatléták előtt
    2013-07-08 14:27:50
    Tizenhárom éremmel (6 arany, 3 ezüst, 4 bronz) tértek haza a tatabányai egyéni országos bajnokságról a GEAC tehetségei
  8. Világversenyekre utaznak a gödöllői ifiatléták
    2013-06-29 09:35:13
    Gátfutásban, gerelyhajításban és magasugrásban mérik össze tudásukat a GEAC fiataljai Hollandiában és Ukrajnában
  9. Kiütötték magukat az NB I-ből a Gödöllői EAC pingpongosai
    2013-06-23 10:20:26
    Bajnoki címükkel az Extraligába jutottak a fiúk, akik közül Daru Zsolt volt az idény legeredményesebb játékosa
  10. Európa-bajnoki ezüstérmet nyert Gémesi Csanád és Gáll Csaba
    2013-06-21 17:57:43
    A Gödöllői EAC kardozói a csapatversenyben Szilágyi Áronnal és Iliász Nikolásszal meneteltek a dobogó második fokáig
  11. Gémesi Csanád vitte a legtöbbre a magyarok közül az Eb-n
    2013-06-19 18:18:23
    A Gödöllői EAC kardozója rosszulléte után is talpra állt, és 12. helyével megelőzte az olimpiai bajnokot
  12. Benkó Réka Európa-bajnoki kilencedik
    2013-06-17 17:31:28
    Egy tus választotta el a Gödöllői EAC kardozóját a legjobb nyolc közé jutástól a zágrábi kontinensviadal női kard egyéni versenyében
  13. Benkő Ákos nemzetközi elismerése
    2013-05-07 08:24:31
    A 100 éves IAAF emlékérmét és oklevelét érdemelte ki a Gödöllői EAC atlétáinak mesteredzője
  14. Prima Balázs világraszóló dobása
    2013-04-28 12:07:48
    A Gödöllői EAC 16 éves gerelyhajítója több mint három méterrel múlta felül a vb-szintet Albertirsán
  15. Aranyat ért a GEAC-os Oke Olufemi döbbenetesen nagy dobása
    2013-03-12 10:06:06
    Március második szombatján az ország legjobb serdülőkorú atlétái rivalizáltak a budapesti SYMA-csarnokban
  16. BEK-et nyertek a Gödöllői EAC kardvívói
    2013-03-11 21:22:42
    A döntőben a Vasast verve, a klub történetében először jutottak a csúcsra Navarrete József tanítványai
  17. Kitettek magukért a Gödöllői EAC utánpótláskorú atlétái
    2013-03-05 11:52:44
    Érmek és értékes helyezések a junior- és ifjúsági fedettpályás országos bajnokságon, valamint a téli dobóbajnokságon
  18. A fináléban vérzett el a GEAC kardcsapata
    2012-12-16 18:26:36
    A gödöllői egység mindhárom vívója legyőzte a londoni olimpia egyéni bajnokát, Szilágyi Áront
  19. Benkó Réka zsinórban negyedszer országos bajnok
    2012-12-16 09:17:17
    A Gödöllői EAC kardvívói két éremmel zárták a megmérettetés-sorozat egyéni küzdelmeit
  20. Erdélyi Zsófi 40. lett a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2012-12-09 17:43:20
    A Gödöllői EAC egykori atlétája a magyar indulók közül a legjobb eredményt érte el a felnőtt hölgyek mezőnyében
  21. Az év legjobb U23-as atlétája lett Deák Nagy Marcell
    2012-11-18 10:38:52
    A Gödöllői EAC Eb-ezüstérmes sprintere mesterével, Benkő Ákossal vett részt a díjkiosztó gálán
  22. Eb-ezüstöt nyert Deák Nagy Marcell!
    2012-06-29 20:51:44
    Idei legjobb időeredményével állhatott fel a dobogó második fokára a Gödöllői EAC futója
    2011-09-25 13:44:26
    Sorrendben harmadszor állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára a gödöllői kardozó
  28. Universiade-aranyérmes Deák Nagy Marcell
    2011-08-18 14:14:18
    Pályafutása második legjobb időeredményével (45,50 másodperc) győzött Kínában Benkő Ákos tanítványa
  29. Deák Nagy Marcell, az aranyifjú!
    2011-07-22 18:12:19
    Országos felnőtt rekorddal nyert junior Európa-bajnokságot a gödöllői futóatléta, és indulhat a londoni olimpián